cennik kursów spawania Katowice

guzik do automatycznego połączenia ze smartfona do kursów spawacza częstochowa

o cenach

Wszystkich chcących uzyskać szczegółowe informacje na dostępnych kursów spawania, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 733229100 bądź do fizycznego odwiedzenia naszego Ośrodka Szkolenia Spawaczy w Częstochowie. Przy okazji przyjazdu będą mogli się państwo osobiście zapoznać z naszym profesjonalnym zapleczem szkoleniowo-dydaktycznym.

Istnieje możliwość uzyskania kursu spawacza z bonyfikatą dla osób które chciałyby podjąć po kursie pracę w naszej firmie. Wszelkich szczegółów udzielamy na konkretne zapytanie.

Jesteśmy wiodącym Ośrodkiem Szkolenia Spawaczy w Częstochowie. Certyfikat TÜV, właściwie wyposażone zaplecze, doskonali instruktorzy świadczą o naszym profesjonaliźmie. Szkolimy spawaczy, aby posiedli praktyczną umiejętność spawania, a nie tylko po to, aby ktoś posiadał "papierek" o ukończeinu kursu.

Przyjeżdżając do nas na rekonesans mile się zaskoczysz. Nauka spawania wymaga nie tylko przygotowania teoretycznego. Wymaga praktycznych zajęć z użyciem różnego rodzajów stali, które nasz kursant samodzielnie ma przygotować do spawania oraz posiąść umiejętność łączenia elementów za pomocą spawania.

Po odbyciu takiego kursu z łatwością znajdziesz pracę.

zdjęcia z przebiegu kursu kandydata na spawaczas

główne cele kompetentnego kursu na spawacza