elementarz przyszłego spawacza

Poniżej kilka ciekawych myśli do przeanalizowania przez każdego, kto myśli uzyskać potwiedzenie kwalifikacji swoich umiejętności spawacza.

cenne informacje dla przyszłych spawaczy

Warto przeanalizować co chcemy uzyskać przez kurs spawania. Wybierzemy dzięki temu odpowiednie metody do przyszłej pracy. Podczas kursu spawacza zobaczysz od kuchni z czym wiąże się praca spawacza m.in. na produkcji, na budowach czy w terenie.

szkolimy, podpowiadamy w przyjemnej atmosferze

Wszystkim kursantom gwarantujemy odpowiednie warunki szkolenia. Doświadczony instruktor oraz specjalne pomieszczenia do zadań praktycznych gwarantują najlepsze wykorzystanie czasu szkolenia. Jako ośrodek szkolenia spawaczy zapewniamy niezbędne warunki do otrzymania umiejętności spawacza.


spawanie konstrukcyjne

Nasi instruktorzy wiedzą, że warunki spawania w pracy zawodowej są różne. Pozycje spawacza przypominają często akrobatę. Dzięki nabyciu praktycznych umiejętności w naszym ośrodku szkolenia spawaczy, będzie Ci łatwiej stawicz czoło pracy na budowach w charakterze np. spawacza konstrukcyjnego.


spaw idealny

Każdy spawacz powinien dążyć do perfekcji, chociaż perfekcja nie jest do osiągnięcia. Stawiając sobie wysoko poprzeczkę już od samego początku będziemy rozwijać swoje umiejętności w łączeniu metali za pomocą spawania.

 

a dla odważnych ....

Dla najlepszych i najbardziej odważnych z dobrym zdrowiem i bardzo dobrą kondycją fizyczną otwarta jest ścieżka kariery nurka spawacza. Oprócz znajomości technik spawania pod wodą niezbędna jest umiejętność nurkowania. Nie szkolimy nurków spawaczy.


gazy techniczne w pracy spawacza

Każdy spawacz musi również znać zasady bezpiecznego obchodzenia się z gazami technicznymi takimi jak: tlen, acetylen, argon, dwutlenek węgla. Warto znać właściwości chemiczne i fizyczne gazów technicznych występujących na stanowiskach spawania oraz w przestrzeni dużych budów na których nie pracujemy sami. Wiedza, to bezpieczeństwo.